Požičanie si bicykla a/alebo príslušenstva u nás je veľmi jednoduché.

Tu je odporúčaný návod v niekoľkých krokoch ako na to:

1/ Na úvodnej stránke v sekcií „Rýchla objednávka“ zadajte dátum, ktorom si želáte zapožičať akúkoľvek položku z našej požičovne. Zadávate jednak dátum  „Vyzdvihnutie od“ a „Dátum vrátenia“. Ak si želáte požičať čokoľvek len na jeden deň, „Dátum vrátenia“ v systéme zadajte v nasledujúci pracovný deň (požičovné bude vyrátané na jeden deň).

2/ Pri jednotlivých bicykloch, resp. položkách môžete „Zobraziť podrobnosti“, kde sa dozviete „Základné info“ o položke, sumu vratnej zálohy a „Ceny“ požičovného za jeden, dva a zvýhodneného na 3 a viac dní.

3/ Stlačte tlačidlo „Rezervovať“ a budete automaticky presunutý na ďalšiu stránku, kde sa Vám zobrazí celková cena výpožičného vrátane vratnej zálohy. Vratnú zálohu musíte zložiť pri preberaní bicykla z požičovne v HOTOVOSTI. Inak Vám bicykel nebude poskytnutý.

4/ Vyplníte osobné údaje, ktoré sú použité výhradne na zmluvu o výpožičke a nikdy nebudú poskytnuté tretím stranám. Následné potvrdíte tlačidlom „Potvrďte rezerváciu“.

Príde Vám automaticky potvrdzujúci email, ktorého súčasť je aj číslo rezervácie.

5/ Ak si želáte rezervovať viac bicyklov, zopakujte celý proces od bodu jedna. Rezervovať viacej bicyklov na jednu rezerváciu systém neumožňuje. Za každý bicykel je nutné uhradiť zálohu zvlášť a to pri prebratí z požičovne.

6/ V deň vyzdvihnutia sa stačí zastaviť v našej predajni počas otváracích hodín s vytlačeným potvrdzujúcim emailom o rezervácií, podpísať zmluvu o výpožičke, preberací protokol a uhradiť V HOTOVOSTI zálohu za bicykel.

7/ Sumu za výpožičné uhradíte pri vrátení bicykla. Ak sa nezistia žiadne poškodenia, bude Vám vrátená záloha v plnej výške.

Detailné zmluvné podmienky sú uvedené v ukážke zmluvy, ktorá sa vypĺňa pri prebratí položiek z požičovne. Zmluva k nahliadnutiu: https://procyclingrental.com/zmluva-o-zapozicani/

Pre „víkendové požičanie“ si rezervujte bicykel od piatka do pondelka. Pri tejto možnosti zaplatíte za pôžičku 3 dni zvýhodnenou sumou. Zvýhodnené denné ceny požičovného môžete vidieť v jednotlivých detailoch každej položky v záložke ceny.

Cez víkend a sviatok vyzdvihnutie ani vrátenie v našej predajni nie je možné, pokiaľ sa so zákazníkom nedohodneme inak, pretože predajňu mávame zavretú.

Ak sa rozhodnete pre kúpu bicykla v cenovej hladine rovnakej ako Vami testovaný model, cena výpožičky Vám bude odrátaná z predajnej ceny!